איך למצוא מקדם אתרים טוב?

הבסיס להצלחת בהליך הקידום טמון כמובן במקדם המבצע את העבודה. ככל שהוא יותר טוב ומנוסה, מקצועי ומבין דבר או שניים בתחום, כך הסיכוי שלכם להגיע עם האתר לתוצאות הראשונות בגוגל וליהנות מפירות ההשקעה שלכם הוא גבוה יותר. מבין ים המקדמים המציפים את השוק מעט מאוד הם באמת מקדמים ברמה גבוהה ועוד מעט יותר אלו המקדמים המנוסים שבאמת יכולים לעבוד גם בתחומים תחרותיים ולהביא תוצאות. אז איך למצוא מקדם אתרים טוב? הינה כמה טיפים.

מה הופך מקדם אתרים לטוב?

מקדם טוב הוא מקדם שיודע את העבודה. משום כך ניתן לצפות שיהיה לו תיק עבודות מגוון, יפה ומרשים. אין זה אומר שצריכים להיות בו בהכרח מאות אתרים במקום הראשון בגוגל כדי שהוא יהיה מקדם טוב אבל בהחלט כמה עשרות אתרים שקידם לתוצאות הראשונות יספיקו כדי להרשים. כדאי לבדוק גם את מידת התחרות בביטויים המקודמים כדי להתרשם גם מזה. עוד דברים שהופכים מקדם לטוב זה הערנות שלו לעדכונים ולשינויים של גוגל במנוע החיפוש, כמות הקשרים שלו, כמות הנכסים הפרטיים שהוא מפתח כדי לקדם את לקוחותיו, אופן ההתנהלות שלו מול הלקוח וכמובן הכלים הטכנולוגיים שבהם הוא עושה שימוש.

כיצד נוכל למצוא מקדם אתרים טוב ומקצועי?

  • חפשו בגוגל קידום אתרים או מקדם אתרים ובדקו את האפשרויות שצצות לכם בתוצאות.
  • בדקו באתרי פרילנסנרים ואינדקסים של אנשי מקצוע.
  • חפשו מקדמים המפרסמים את עצמכם בפייסבוק וברשתות החברתיות בכלל.
  • קבלו המלצה מאתרים מקודמים בתחומים קרובים לאלה שלכם ומי מבצע עבורם את הקידום.
  • פנו אלינו ונשמח לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר בתחום.

דבר נוסף שאתם רוצים לבדוק עם המקדם שלכם הוא הכימיה שלכם אתו. כימיה טובה תוסיף למקדם אסטרה מוטיבציה להעניק לכם, לצ'פר אתכם, להצליח אתכם ולעבוד אתכם לאורך זמן.

רוצים פרסום בגוגל? מוזמנים ליצור קשר עם סילברבול – חברת קידום אתרים: https://silverbull.co/