כמה עולה קידום אתרים

כמה עולה קידום אתרים

קידום אתרים הוא אחד התחומים החשובים ביותר כיום. שכן, כל מי שמעוניין בתנועה לאתר שתביא לקוחות פוטנציאליים חדשים, חייב לוודא שהוא פונה אל מקדם אתרים בעל ניסיון ובעל מוניטין מוצלח שיקדם את האתר שלו למעלה תוצאות החיפוש של גוגל.

אז כמה עולה קידום אתרים ? התחילו לקרוא מאמר זה.

לא מוותרים על ניסיון ומקצועיות

העלות אשר ידרוש מקדם אתרים SEO מוכר ובעל מוניטין מוצלח בתחום קרוב לוודאי שתהיה גבוהה יותר מהעלות המוצעת על ידי מקדם אתרים עלום שם או כזה אשר זה עתה סיים את הכשרתו. כלומר, מוניטין, ניסיון ותיק הצלחות יובילו למחיר גבוה יותר, אך גם להצלחה גדולה יותר וכיודע בתחום קידום אתרים, הצלחה הקידום שווה להכנסות ורווחים עבור בעל האתר.

עלויות קידום אתרים – כל מקדם והמחיר שלו

כל מקדם אתרים מחליט על תכנית הפעולה הנכונה ביותר והחוקית ביותר על מנת לקדם את האתר של לקוחותיו במעלה רשימת החיפוש. פרמטרים  נוספים אשר משפיעים על עלות הקידום הם:

  • גודל האתר – ככל שהאתר יהיה גדול יותר, כך יידרש היקף עבודה גדול יותר.
  • תחרותיות – אם יש כמות גדולה של אתרים המתחרים באתר המקודם או שמא בתחום זה יש מספר אתרים גדולים, נדרשת השקעה גדולה יותר על מנת להגיע אל דפי תוצאות החיפוש הראשונים של גוגל.
  • ותק – ככל שהאתר וותיק יותר, כך מקדם האתרים צריך לטפל ביותר בעיות וזאת על מנת שהוא יוכל לקדם את האתר קידום אורגני SEO.
  • תכנים – אסטרטגיית תוכן וכמות תכנים הם בגדר חובה במסגרת פעולות הקידום והם עולים כסף.
  • קישורים – גם כאן איכות וכמות הקישורים ישפיעו על מחיר קידום אתרים אורגני חודשי.

נכון להיום יש מקדמי אתרים אשר גובים 1500 ₪ חודשי ואילו אחרים גובים כמה אלפי שקלים. כאן, מה שחשוב לזכור הוא שמשתלם לבחור מקדם אתרים מקצועי ,מוכר ומוצלח, שכן רק כך ההשקעה בקידום אתרים תהפוך לרווחים מהר מאוד.