מה חשוב שקורס האקינג יכלול?

עוד מהילדות שלנו אנחנו חולמים על העבודה הכי טובה בעולם – מאתגרת, לא משעממת, ויעילה. אחד מהמקצועות הפופולאריים והמעניינים במיוחד הוא תחום האקינג. תחום האקינג משלב מגוון יסודות אבטחה – אבטחת מידע ומניעה. במאמר זה, נדבר על שלושת הדברים החשובים ביותר בקורס האקינג מקצועי.

1) אבטחת מידע והנדסה חברתית

אבטחת מידע הוא תחום לימוד שמלמד את תלמידיו כיצד להתגונן ולהגן על מידע מפני אנשים אחרים. מערכות מידע, נכסים באינטרנט, וכל גוף יקר ערך חשוף לסיכונים אשר מאיימים על המידע. בוגרי קורס האקינג לומדים כיצד להתגונן בפני איומים ממשיים ויומיומיים.

בנוסף, בקורס האקינג תלמדו מהי הנדסה חברתית, כיצד לנצל אותה לטובתנו, ולמי היא בעצם עוזרת. למעשה, הנדסה חברתית (Social Engineering) היא טכניקה מאוד חכמה ומשומשת גם בארגונים צבאיים ביחידות הסייבר. אלה הם שני הדברים הראשונים שכדאי לכם ללמוד בקורס האקינג.

2) דרכים להתגוננות מפני פריצה או חשיפה

בוחרים בקורס האקינג מקצועי? וודאו שהקורס מכיל דרכים להתגוננות מפני פריצות, מפני חשיפה, או איומים. ישנם שלל דרכים שמאפשרים להתגונן מפני פריצה או חשיפה, וכדאי שקורס האקינג ידבר עליהם. בנוסף, כדאי ללמוד דרכים לזיהוי ומעקב של נתונים שנלקחו ממערכת מידע כזו או אחרת.

3) חומת האש ושכבות האבטחה

לאחר סיום קורס אבטחת מידע נוכל לעבוד במקומות העבודה הגדולים ביותר בישראל. בחלק מהמשימות, נצטרך להבין את מורכבות חומות האש וקצת על שכבות האבטחה. לדוגמא: אם אנחנו רוצים לפרוץ למערכת שגנבה מאיתנו מידע, נצטרך לדעת את שפת האבטחה, ללמוד אודות פרצות אבטחה, ללמוד כיצד לעקוף את חומת האש ושכבות ההגנה, ואיך להעלים עקבות. כל זאת, נלמד ומיושם בקורס האקינג מקצועי ואיכותי.

רוצים ללמוד קורס האקינג מקצועי ומפורט? הכירו את מכללת SEE Security שמלמדת את קורס האקינג ברמה המקצועית ביותר, תחת לימוד של חוקי האבטחה, ועם המרצים הבכירים ביותר בתעשייה. לפרטים נוספים והתרשמות בקרו באתר הרשמי של המכללה.